AKTUÁLNÍ INFORMACE

V současnosti všechny kroužky probíhají distančně. 

Vedoucí technického klubu

David Rezek

david.rezek@zspremyslovcu.cz

 

Pedagogové technického klubu

Brzy zveřejníme.

Spolupracujeme

Pravidelně docházíme učit robotiku a techniku do MŠ Fügnerova

TECHNICKÉ KLUBY

Technický klub Louny vznikl za podpory projektu ”Podpora polytechnického vzdělávání a gramotnosti v Ústeckém kraji”, v rámci Operačního programu Výzkum, Vývoj a Vzdělávání (CZ.02.3.68/0.0/19_078/0017377), který je financován z  Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání. 

Díky tomu nabízíme kroužky pro děti a mládež ve třech kategoriích:

Robotika a programování 

Hraní a práce s  Robotickými hračkami, Bee-boty, legem. Práce na 3D tiskárnách, vytváření svých 3D modelů, práce přes VR a další různé technické vybavení čeká na děti v tomto kroužku. Vyzkouší si zde programování vlastních hraček a robotů, díky tomu si formou her a hraní rozvíjí svou paměť, kreativitu a znalosti v mnoha dalších předmětech. 

Řemeslo a kreativita 

Tyto kroužky dětem představí řemeslné i výtvarné postupy, rozvine jejich kreativitu a seznámí se s nástroji a materiály používané v dílnách. Díky tomu dítě rozvine svoji zručnost a představivost.  

Logika 

Zábavný kroužek pro každého, kdo má rád tradiční i netradiční hry, stavebnice, hádanky či rébusy. Vyzkoušíme si šifrování tajných zpráv pro kamarády, nebo různé hlavolamy. Dokážeš vyndat ježka v kleci? Už jsi někdy vyřešil čínský hlavolam? Ne? Pojď to zkusit s námi. 

Otevřené dílny 

Nejste rozhodnuti zdali se vám kroužek zalíbí? Přijďte na jakoukoliv otevřenou dílnu pořádanou naším klubem, jedná se o takový menší den otevřených dveří, kdy si budete s rodiči moct vyzkoušet jednotlivé aktivity, něco si vyrobit či sestrojit a poté spokojeně odejít domů. O dalších otevřených dílnách vás budeme informovat (z důvodu nařízení vlády nejsou zatím otevřené dílny možné) 

Systém Bakaláři

Přihlášení pro žáky a rodiče

Online výuka

Přihlášení do Office 365

Centrum sportu

Sport na škole

Školní družina

Novinky a informace ze školní družiny

Školní jídelna

Základní informace a objednávka stravy

Dokumenty

Formuláře a dokumenty