Environmentální výchova

Tento odborný název v sobě skrývá vlastně jen jednoduché zásady, jak bychom se měli chovat k přírodě, k životnímu prostředí a v zásadě i k celé společnosti. Všichni známe pravidla slušného a správného chování, která jsou vlastně úplně jednoduchá. Podobně jednoduchá jsou i pravidla chování k přírodě a k životnímu prostředí. Jen je dodržovat.
Naše škola si klade za cíl tyto zásady správného chování žákům vysvětlovat, seznamovat je s nimi, naučit je používat a dodržovat v běžném životě. Rádi tento úkol plníme. Pro lepší pochopení budujeme v naší škole přírodní zahradu, která bude rájem pro environmentální výchovu. Bude zde broukárium (panelák pro brouky a hmyz), různé druhy rostlin a dřevin, které mají vegetační období během celého roku. Myslíme si, že to bude velice zajímavé, hezké a poučné.
Budeme rádi, když tímto naším přístupem vzbudíme v žácích a široké veřejnosti zájem o problematiku životního prostředí.

Přihlášení do Bakalářů pro žáky a rodiče

Vše pro distanční a online výuku

Sportovní centrum

Přihlášení do Bakalářů pro žáky a rodiče