AKTUÁLNÍ INFORMACE

V době distanční výuky využívejte ke komunikaci primárně systém Bakaláři a Teams.

UMÍSTĚNÍ NAŠÍ TŘÍDY

Naše třída se nachází v menší budově jídelny a školní družiny, číslo dveří 66.

UŽITEČNÉ ODKAZY

Zde naleznete užitečné odkazy.

UŽITEČNÉ ODKAZY

TŘÍDNÍ UČITEL

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings. Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings. Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings. Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Přihlášení do Bakalářů pro žáky a rodiče

Vše pro distanční a online výuku

Sportovní centrum

Přihlášení do Bakalářů pro žáky a rodiče