ADRESA A KONTAKT

Email: druzina@zspremyslovcu.cz

PROVOZNÍ DOBA

Každý pracovní den

6:00 – 7:40 hod., 11:40 – 17:00 hod.

VYCHOVATELKY

1. oddělení: Jaroslava Martinovská, DiS

2. oddělení: Alena Nováková

3. oddělení: Hana Klimtová

4. oddělení: Barbora Tichá

V hlavní budově v pavilonu 1. stupně se nachází:

5. oddělení: Jana Zlatohlávková

6. oddělení: Kateřina Kozáková

ROČNÍ PLÁN

Zde brzy zveřejníme roční plán

Zde brzy zveřejníme projekty naší školní družiny

PŘIHLÁŠKA DO ŠKOLNÍ DRUŽINY

Přihláška do školní družiny ke stažení zde.

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Vážení rodiče, přemýšlíte, která ŠD bude pro Vaše dítě nejlepší? Samozřejmě ta naše. Ptáte se proč?

Organizujeme nejrůznější akce pro žáky i veřejnost

Mezi oblíbené patří např. grilování na školním pozemku, noc ve ŠD, výlety, návštěvy knihovny. Pořádáme Den dětí, sportovní dny, Talentmanii a nabízíme řadu dalších akcí.
Naleznete u nás šest oddělení.

K dětem přistupujeme individuálně a naši vychovatelé i se jim skutečně rádi věnují. Navíc máme asistenty pedagoga, kteří tráví s dětmi čas i ve ŠD.

Příjemné prostředí

Budova družiny má novou fasádu a nachází se v překrásné zeleni, je velmi vkusně vybavena. Děti využívají areál celé školy včetně kuchyňky, knihovny a tělocvičny. Máme k dispozici školní hřiště, které velmi rádi navštěvujeme.

Kolektiv vychovatelů.

Výhodou by pro Vás mohl být i vychovatelský kolektiv, jehož členové nejsou stresováni žádnými spory a jsou to pohodoví lidé, kteří Vám vždy ochotně poradí a vyjdou vstříc. Máme tak družinu rodinného typu, kde se vše řeší lidsky, upřímně a bez zbytečných průtahů.

Provoz

Provoz školní družiny je každý pracovní den od 6:00 – 7:40 hodin a od 11:40 – 17:00 hodin.

Popřemýšlejte, zajímejte se o nás a věnujte nám svoji pozornost. Rozhodně máme co nabídnout a Vaše děti se u nás budou cítit šťastně a spokojeně.

Přihláška do školní družiny je ke stažení zde.

Přihlášení pro žáky a rodiče

Přihlášení do Office 365

Centrum sportu

Sport na škole