ADRESA A KONTAKT

Přemyslovců 2209

440 01 Louny

Telefon: 608 2209 96

Email: gabriela.filipkova@zspremyslovcu.cz

 

PROVOZNÍ DOBA

 Každý pracovní den

6:00 – 7:40 hod., 11:40 – 17:00 hod.

VYCHOVATELKY

1. Oddělení Lucie Petruková

2. Oddělení Kateřina Kozáková

3. Oddělení Barbora Tichá

4. Oddělení Hana Klimtová

5. Oddělení Jana Zlatohlávková

6. Oddělení Mgr. Kateřina Jindřichová

7. Oddělení Gabriela Filípková,DiS., vedoucí vychovatelka

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Vážení rodiče, přemýšlíte, která ŠD bude pro Vaše dítě nejlepší? Samozřejmě ta naše. Ptáte se proč?

Organizujeme nejrůznější akce pro žáky i veřejnost

Mezi oblíbené patří např. grilování na školním pozemku, noc ve ŠD, výlety, návštěvy knihovny. Pořádáme Den dětí, sportovní dny, Talentmanii a nabízíme řadu dalších akcí.
Naleznete u nás sedm oddělení.

K dětem přistupujeme individuálně a naši vychovatelé i se jim skutečně rádi věnují. Navíc máme asistenty pedagoga, kteří tráví s dětmi čas i ve ŠD.

Příjemné prostředí

Budova družiny má novou fasádu a nachází se v překrásné zeleni, je velmi vkusně vybavena. Děti využívají areál celé školy včetně kuchyňky, knihovny a tělocvičny. Máme k dispozici školní hřiště, které velmi rádi navštěvujeme.

Kolektiv vychovatelů.

Výhodou by pro Vás mohl být i vychovatelský kolektiv, jehož členové nejsou stresováni žádnými spory a jsou to pohodoví lidé, kteří Vám vždy ochotně poradí a vyjdou vstříc. Máme tak družinu rodinného typu, kde se vše řeší lidsky, upřímně a bez zbytečných průtahů.

Provoz

Provoz školní družiny je každý pracovní den od 6:00 – 7:40 hodin a od 11:40 – 17:00 hodin.

Popřemýšlejte, zajímejte se o nás a věnujte nám svoji pozornost. Rozhodně máme co nabídnout a Vaše děti se u nás budou cítit šťastně a spokojeně.

Přihláška do školní družiny je ke stažení zde.

Systém Bakaláři

Přihlášení pro žáky a rodiče

Online výuka

Přihlášení do Office 365

Centrum sportu

Sport na škole

Školní družina

Novinky a informace ze školní družiny

Školní jídelna

Základní informace a objednávka stravy

Dokumenty

Formuláře a dokumenty

Březen ve školní družině 

Březen ve školní družině 

Březen ve školní družině  Tento měsíc se děti věnovaly pokusům s vodou, venkovním hrátkám, proběhla soutěž v Kahootu, oslavili jsme svátek divadel. Tvořily se velikonoční dekorace, zaseli jsme si osení a brousili vajíčka. Připravili jsme zábavné odpoledne pro MŠ...

číst více
Velikonoční poklad 

Velikonoční poklad 

Velikonoční poklad  Paní vychovatelky si pro děti připravily velikonoční odpoledne plné zábavy. Děti se nejprve rozehřály jarní rozcvičkou a týmovými hrami - zaskákaly si v pytli, potrénovaly hod a přenášely vajíčka ke slepičce. Zahráli jsme si také na básníky: každé...

číst více
Jarní dílny ve školní družině 

Jarní dílny ve školní družině 

Jarní dílny ve školní družině  Školní družina přivolává jaro svými dílničkami. Pro rodiče s dětmi si paní vychovatelky připravily zdobení látkových tašek a triček. Bylo úžasné sledovat kreativitu a nadšení všech přítomných. Následovala Macrame dílna, kde se děti i...

číst více
Únor ve školní družině 

Únor ve školní družině 

Únor ve školní družině  V měsíci únoru jsme navštívili MěK, kde jsme se vydali dobrodružnou cestou plnou příběhů a fantazie, získali jsme nové knižní podklady pro své čtenářské dovednosti. Na svátek sv. Valentýna jsme se zapojili do her a tvůrčích aktivit, abychom...

číst více
Karneval 2024

Karneval 2024

Karnevalové masky roztančily tělocvičnu. Děti ze školní družiny si užívaly tance a her se sedmi trpaslíky. Vytančily nejen krásné odměny, ale i něco sladkého k mlsání.  

číst více