Poslední měsíc školního roku jsme si ve školní družině užili naplno. Tvořili jsme venku, strávili sportovní odpoledne v parku, zašli si na zmrzlinu a poznávali domácí mazlíčky.
Na závěr jsme se společně rozloučili se školní družinou a uzavřeli další školní rok plný zážitků, her a společně strávených chvil.
Přejeme všem dětem i rodičům krásné léto.
Děkujeme za vaši důvěru.
Kolektiv školní družiny
