ADRESA A KONTAKT

DOKUMENTY A FORMULÁŘE

Brzy bude doplněno.

INFORMACE K PŘIHLAŠOVÁNÍ OBĚDŮ

Přihlašovat nebo odhlašovat obědy je možné i telefonicky vždy den předem, výjimečně ráno do 7.00 hod. na telefonním čísle 415 67 22 37 nebo emailem na jidelna@zspremyslovcu.cz

JÍDELNA ZŠ PŘEMYSLOVCŮ

Naše školní jídelna – Vaše správná volba!

Rozhodujete se, jak zajistit stravování Vašeho dítěte, které navštěvuje naši školu? Pak zvolte s klidným svědomím naši školní jídelnu.

Několik důvodů, proč se stravovat ve školní jídelně:

– skladba jídelníčku – poskytujeme zdravé a optimálně vyvážené stravování s ohledem na denní doporučené dávky potravin dle výživových norem

– používané potraviny – ve školním stravování používáme čerstvé a kvalitní suroviny od ověřených dodavatelů

– zdravé přílohy – podáváme zeleninové a ovocné saláty, tvarohové krémy, cereální tyčinky atd.

– pitný režim – v rámci stravování je zajištěn pitný režim dítěte, denně je k dispozici také mléčný a neslazený nápoj

– nepravidelné stravování – umožňujeme stravování dětem dle potřeby i nepravidelně, pouze v určené dny /dle požadavku rodičů/

– výhodná cena – děti hradí pouze náklady na potraviny, ostatní výdaje /energie, mzdy zaměstnanců/ jsou hrazeny ze státního rozpočtu a prostředků zřizovatele.

Naše kritéria:

– snaha zajišťovat pitný režim s omezením jednoduchých cukrů

– zařazování sezónních potravin

– omezení používání dochucovadel a instantních dehydratovaných směsí

– minimalizace polotovarů

– zařazování receptur s limitovaným množstvím soli

– příjemná komunikace jídelny s rodiči, žáky a pedagogy

– správné a bezchybné vedení spotřebního koše

– plánování jídelníčku s dostatečným předstihem

– výzdoba jídelny

Platby za obědy

Obědy je možno platit hotově nebo z běžného účtu. Vložená částka se dítěti připíše na jeho účet a postupně se odečítají platby za jednotlivé obědy.

Platbu z běžného účtu je možno zprostředkovat po dohodě s účetní školní jídelny, od které obdržíte variabilní symbol. Tento způsob platby preferujeme.

Platbu v hotovosti lze hradit každý pracovní den od 7.00 do 9.00 hodin a od 11.30 do 15.00 hodin.

Objednávka obědů:

Obědy lze přihlašovat a odhlašovat na následující den pouze do 14.00 hodin, a to na internetové adrese https://www.strava.cz/Strava/Stravnik/Jidelnicky?zarizeni=10310. Kód školní jídelny je 10310.

Upozornění: V době nemoci dítěte si rodiče mohou odnést stravu pouze první den nemoci, ostatní obědy je nutné odhlásit. Pokud se tak nestane, musí školní jídelna rodičům doúčtovat plnou cenu oběda, která činí 70 Kč (mzdové náklady, náklady za potraviny a provozní náklady). Z tohoto důvodu žádáme rodiče o větší pozornost při odhlašování obědů v době nemoci.

Přihlašovat nebo odhlašovat obědy je možné i telefonicky vždy den předem, výjimečně ráno do 7.00 hod. na telefonním čísle 415 67 22 37 nebo emailem jidelna@zspremyslovcu.cz .

Objednávka stravy

Online objednávka na Strava.cz

Přihlášení pro žáky a rodiče

Přihlášení do Office 365