AKTUÁLNÍ INFORMACE
KOORDINÁTOR NADÁNÍ

Mgr. Michaela Vaňková

michaela.vankova@zspremyslovcu.cz

KOORDINACE NADÁNÍ

Od roku 2018 má naše základní škola Louny, Přemyslovců, tu čest spolupracovat s Mensou ČR. Na naší základní škole se cíleně věnujeme rozvoji nadání a intelektových schopností od 1. třídy. Nejmenší žáci mají možnost navštěvovat IQ Klubík, ve kterém se seznamují s hrami pro rozvoj logického myšlení a prostorové představivosti. Pro žáky dalších ročníků funguje již několikátý rok Klub nadaných dětí. Díky velké podpoře ze strany vedení školy se můžeme každoročně těšit na přísun nových a zajímavých pomůcek pro rozvoj žáků.

Systém Bakaláři

Přihlášení pro žáky a rodiče

Online výuka

Přihlášení do Office 365

Centrum sportu

Sport na škole

Školní družina

Novinky a informace ze školní družiny

Školní jídelna

Základní informace a objednávka stravy

Dokumenty

Formuláře a dokumenty