LYŽAŘSKÉ KURZY

Pořádáme ty nejskvělejší kurzy a každý rok nás vyráží více než 100 za sněhovou zábavou.

CENTRUM SPORTU

Centrum sportu na naší škole nabízí žákům již od 1. třídy podmínky pro různorodé pohybové aktivity, rozvíjí jejich dovednosti, podporuje zájem o sport a umožňuje aktivně trávit volný čas.
K dispozici je plně vybave tělocvična, multifunkční hřiště s atletickým oválem a umělým povrchem pro míčové hry. Kromě široké nabídky pravidelných sportovních kroužků (např. florbal, vybíjená, Odznak všestrannosti, Sportuj ve škole) pořádáme lyžařský a snowboardový výcvikový kurz, ozdravný pobyt, plavecký výcvik a vodácký kurz. Škola se také účastní mnoha soutěží a sportovních akcí, kdy některé z nich se konají i na našem hřišti nebo v tělocvičně.

Minikopaná 2024

V úterý 16. 4. 2024 jsme se zúčastnili oblastního kola v minikopané v Lounech, kde jsme obsadili 8. místo.

číst více
OVOV – Odznak všestrannosti

OVOV – Odznak všestrannosti  Ve středu 17. dubna 2024 se konalo okresní kolo Odznaku všestrannosti na ZŠ Postoloprty. Naši školu reprezentovalo 28 žáků, kteří soutěžili ve 4 disciplínách: trojskok, hod medicinbalem, přeskok přes švihadlo a sed-leh. Družstvo vybojovalo...

číst více
Velikonoční laťka 27. 3. 2024

Velikonoční laťka 27. 3. 2024  Před velikonočními prázdninami jsme jeli poměřit své síly na (soutěž) „Přebor regionu Loun a města Postoloprty ve skoku vysokém.“ Závody to pro nás byly velice úspěšné. Kategorii mladších žáků vyhrál díky krásnému výkonu 150 cm DAN...