Systém Bakaláři

Přihlášení pro žáky a rodiče

Online výuka

Přihlášení do Office 365

Centrum sportu

Sport na škole

Školní družina

Novinky a informace ze školní družiny

Školní jídelna

Základní informace a objednávka stravy

Dokumenty

Formuláře a dokumenty

2023

Náš Jaroslav Vrchlický 

Náš Jaroslav Vrchlický 

Náš Jaroslav Vrchlický  Na jaře letošního roku vyhlásila Kulturní komise Rady města Loun a Spolek rodáků a přátel Loun a okolí literární soutěž Náš Jaroslav Vrchlický. V tomto roce si totiž připomínáme 170. výročí narození tohoto významného spisovatele, který je s...

číst více
Schola Humanitas 

Schola Humanitas 

Schola Humanitas  V pondělí 4. prosince navštívili žáci devátých ročníků Střední školu pro ochranu a obnovu životního prostředí – Schola Humanitas v Litvínově. Studenti a pedagogové střední školy si pro naše žáky připravili zajímavý program z oboru biologie, chemie,...

číst více
Finále soutěže IT-SLOT

Finále soutěže IT-SLOT

Finále soutěže IT-SLOT Po úspěšném online kole nás Marek Herzog jel reprezentovat na finále soutěže IT-SLOT, která se týká logických úloh a otázek z oblasti informační technologie. Finále se konalo na Soukromé střední škole výpočetní techniky v Praze. Marek se umístil...

číst více
Dějepisná olympiáda

Dějepisná olympiáda

Dějepisná olympiáda Ve středu 18. 1. 2023 se v Žatci uskutečnilo okresní kolo v dějepisné olympiádě. Velmi úspěšně si zde vedli žáci naší školy a v konkurenci 38 žáků z celého okresu Louny se Marek Daniel Herzog umístil na 2. místě a Štěpán Hofmann na 11. místě. Oba...

číst více
Finanční gramotnost 2023

Finanční gramotnost 2023

Také v letošním roce se naše škola zúčastnila soutěže Finanční gramotnost. V okresním kole se v kategorii první stupeň umístila naše škola na prvním místě a postupujeme do kola krajského, které bude probíhat online formou, žáci budou prezentovat svůj projekt na téma...

číst více

2022

Finanční gramotnost

Finanční gramotnost

Velká gratulace patří našim žákům, konkrétně Elišce Rejhové, Nele Třasoňové, Štěpánu Hofmannovi, Františku Suchému, Janu Rendlovi a Tiaře Mikulové, za první místa v okresním kole soutěže Finanční gramotnost. Výše zmínění žáci postoupili do krajského kola, do kterého...

číst více
Finanční gramotnost

Finanční gramotnost

Velká gratulace patří našim žákům, konkrétně Elišce Rejhové, Nele Třasoňové, Štěpánu Hofmannovi, Františku Suchému, Janu Rendlovi a Tiaře Mikulové, za první místa v okresním kole soutěže Finanční gramotnost. Výše zmínění žáci postoupili do krajského kola, do kterého...

číst více
Scio

Scio

Žáci vybraných ročníků ZŠ Přemyslovců se každoročně účastní Národního testování, které realizuje společnost Scio. Testy jsou určeny pro žáky základních škol a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií v rámci celé České republiky. Týkají se českého jazyka, matematiky...

číst více

2021

Japonci 6. 2. 2021

Včera se naši žáci dostali do japonských zpráv. Zahájili jsme kulturní výměnný program se základní školou Susaki, prefektura Kochi, který by mohl studentům v dnešním době snad trochu zpestřit výuku. Tuto zprávu odvysílala dokonce celostátní veřejnoprávní televize NHK...

číst více

2020