V květnu ve školní družině jsme si užívali krásné slunečné počasí. Vyrazili jsme do Slavětína, na zmrzlinu, navštívili sportovní hřiště Ája i lanové centrum v parku. Příjemná odpoledne jsme trávili také na školním hřišti, kde jsme malovali, navlékali korálky a pletli náramky. Měsíc květen jsme ukončili krásným dnem na Dni pěstounů.