Teplé počasí láká do přírody.

Tak jsme se rozhodli poslední dny školního roku netrávit ve třídě, ale vyrazili jsme do parku. Vzali jsme piknikovou deku, přichystali  pohoštění, zaběhli jsme si Olympijský běh, užili si fajn pohodový den a prostě jsme byli spolu. Co víc si přát!