V letošním školním roce se všechny naše první ročníky zapojily do výtvarné soutěže „Na krmítku a v krmelci“, kterou pořádalo Centrum ekologické výchovy Viana v Litvínově. Děti tvořily obrázky a modely s tematikou zvířat u krmítek a v krmelcích.
Tato soutěž je určena pro děti z mateřských škol a žáky prvních tříd. O to větší radost nám udělal úspěch třídy 1. C, jejíž velikánský společný obraz získal 1. místo v kategorii „Obrazy a kresby (vše, co je na papíře)“.
Ocenění a krásné ceny dorazily dětem přímo do školy poštou. Z výhry měly velikou radost a už se těší na další společné tvoření.
