Naši žáci se zúčastnili tradičního šachového turnaje O šachového krále Lounska, který se letos konal ve Středisku volného času v Postoloprtech. Turnaj zaznamenal rekordní účast 31 hráčů a přinesl řadu napínavých partií.

Velkou radost nám udělali naši nejmladší šachisté, kteří ovládli svou kategorii. Šimon Lhotský vybojoval 1. místo, Daniel Kaplan obsadil 2. místo a Adéla Vondrová získala 3. místo. Adéla navíc zvítězila také v kategorii mladších dívek.

Všem našim žákům srdečně gratulujeme k výborným výkonům a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.