Po oblastním kole pořádala naše škola i okresní kolo 24. ročníku McDonald´s Cup. 10. 5. 2023 se na lounském fotbalovém hřišti utkala družstva z lounské a žatecké oblasti o možnost kvalifikovat se na krajské finále. Zastoupení jsme měli v obou kategoriích a naši žáci podávali od začátku turnaje výborný výkon doplněný krásnými góly. Mladší žáci (1. až 3. třída) 2x vyhráli, 3x prohráli a skončili na 4. místě. Oproti oblastnímu kolu však nastříleli více gólů (12) a předvedli, že mohou hrát o přední umístění, a to i přestože družstvo bylo složené převážně ze žáků 1. a 2. tříd. Starší žáci (4. až 5. třída) 2x zvítězili, 2x remizovali, 1x prohráli a zopakovali tak skvělé 3. místo z oblastního kola. Všem žákům patří velká gratulace a poděkování za reprezentaci školy. Zároveň děkujeme žákům 8. a 9. ročníků, kteří se podíleli na organizaci turnajů.