AKTUÁLNÍ INFORMACE
KOORDINÁTOR NADÁNÍ

Mgr. Ivana Koptová

ivana.koptova@zspremyslovcu.cz

KLUB NADANÝCH DĚTÍ

Byl založen při  Přemyslovců ve školním roce 2018/2019, tento klub je součástí projektu podporovaných Mensou ČR a jeho záměrem je poskytnout dětem s různým druhem nadání klubová setkání zaměřená na jejich nadstandartní rozvoj a rozšiřování obzorů. Klub se schází pravidelně 4x za měsíc. Programy klubových setkání jsou zaměřeny na rozvoj různorodých zájmů dětí, na badatelskou činnost, logické aktivity, podporu přirozené zvídavosti a radosti z objevování a rozvíjí kognitivní schopnosti. 

Systém Bakaláři

Přihlášení pro žáky a rodiče

Online výuka

Přihlášení do Office 365

Centrum sportu

Sport na škole

Školní družina

Novinky a informace ze školní družiny

Školní jídelna

Základní informace a objednávka stravy

Dokumenty

Formuláře a dokumenty