Další krásný slunečný týden dětem ve školní družině rychle utekl. Paní vychovatelky se podílely na tvorbě i realizaci výrobků: malovaly s dětmi motýly, vyráběly srdíčka, poukazy a přáníčka pro maminky. Ke Dni Slunce si děti povídaly o zajímavostech této hvězdy, společně sluníčko vytvořily, vyzkoušely si, co dovede Slunce se stínem a barevnými odlesky. Na kroužku Malujeme pro radost jsme se přenesli do březového háje. Trávili jsme hodně času venku na školním hřišti, kde jsme odpočívali, zpívali, hráli hry např. Příběhy z kostek. Také pokus s pampeliškou se vyvedl. Samozřejmě nechyběl pohyb. Čtvrteční dílničky, které si paní vychovatelky H. Klimtová a  A. Paseková připravily pro rodiče s dětmi ke Dni matek, se všem moc líbily. Rodiče byli nadšeni. Odpoledne proběhlo ve skvělé atmosféře. Vyrábělo se, nechyběla legrace ani občerstvení. Příští týden nás čeká řada dalších aktivit. Těšíme se.