ŠKOLNÍ DRUŽINA 17. 10. -21. 10. 2022

Poslední týden před podzimními prázdninami jsme si parádně užili. Vyráběli jsme obrázky z přírodnin např. košík plný listí, podzimní dekorace, strašáky, strašidelnou girlandu na následující Halloween, obrázky ze zapékacích korálků, malovali jsme jablíčka. Zasoutěžili jsme si v rámci celoroční hry ve vytváření mandal. K Mezinárodnímu dni kuchařů jsme si upekli perník, ve školní kuchyňce jsme si připravili jablečné koláče a jablečný mošt. Seznámili jsme se s Kryštofem Kolumbem a vydali se po stopách zámořských objevů. Na hřišti i v parku jsme si zahráli pohybové hry a pozorovali krásy podzimu. Povídali jsme si o ptáčcích a jejich zpěvu. Naučili jsme se naši námořnickou hymnu, která nás moc bavila. V rámci hudebních činností nám i chlapci zatančili. Navštívili jsme klubovnu Luna, ze které jsme si donesli náruč zajímavých časopisů. Také jsme donesli výtvarné práce do MěK, kde budou následně vystaveny, předali jsme naše výtvory do Domu pro seniory, zde budou dělat radost babičkám a dědečkům po celý podzimní čas.  Těšíme se na poprázdninový týden v naší super družině, kde nás bude čekat hlavně Halloweenská párty a opékání buřtů.