Říjen školní družina.

Říjen nám utekl jako voda. Pokračujeme v naší celoroční hře, v tomto měsíci to bylo Holandsko, Německo, Belgie a Rakousko. Velmi příznivé počasí nás lákalo neustále chodit ven i na školní hřiště, kde jsme se věnovali pohybovým a relaxačním hrám. Upevňovali jsme kamarádské vztahy, vznikala nová přátelství. S dětmi jsme chodili i mimo areál školy, navštívili jsme lounské parky, knihovnu. Prožili jsme krásný jablíčkovo-hruškový i čokoládový den, založili jsme žížalový kompostér, nechybělo ani podzimní tvoření. Ke Dni stromů jsme si pro děti připravili naučnou stezku, v každé skupince byly děti od 1. do 5. třídy. Proběhla Mládežnická olympiáda a Halloween. Během podzimních prázdnin děti navštívily hrad Pravda.