ČERVEN ŠD

V posledním školním měsíci jsme si jen užívali. Pomazlili jsme si kuřátka, tiskali legem, dováděli a koupali se na hřišti. Ani v tomto školním roce nechyběla naše tradiční noc se školní družinou. Některá oddělení se vydala přespat pod stan na školní hřiště, jiná spala v budově. Čekalo nás grilování, gulášová polévka, pletení náramků, přívěsků, tvoření z bužírek, diskotéka pod širým nebem s tanečními hrami, noční vycházka Katovou uličkou, stezka odvahy temnými chodbami naší školy až k pergamenu, na který jsme se podepsali. Ranní rozcvička a výborná snídaně nás přivítaly do nového školního dne. Ještě jednou děkujeme za trpělivost a důvěru v nás, paní vychovatelky. Přejeme dětem i rodičům krásné prázdniny.