1. místo v krajském kole florbalu – velký úspěch chlapců 8. a 9. tříd

Dne 7. 12. 2022 si vybojovali žáci naší školy postup do krajského kola ve florbalu chlapců v kategorii 8. – 9. tříd. Teprve 19. 4. 2023 se uskutečnilo krajské kolo ve Sportovní hale v Teplicích za účasti nejlepších škol z celého našeho kraje. Žáci ZŠ Louny, Přemyslovců 2209 si zde vedli velmi úspěšně. Ze skupiny se probojovali do čtvrtfinále, kde po výsledku 1 : 1 se ZŠ Ústí nad Labem vyhráli na samostatné nájezdy. V semifinále pak remizovali ze ZŠ Litoměřice  0 : 0 a opět zvítězili na samostatné nájezdy. Teprve ve finále podlehli MŠ, ZŠ a Gymnáziu Bohosudov a obsadili 2. místo. Tento úspěch je o to cenný, že většina družstev byla složena z florbalistů těchto měst. Náš tým pak tvořil jeden florbalista, dva hokejisté a fotbalisté. Velká část družstva navštěvuje florbalový kroužek již od I. stupně školy. K tomuto úspěchu celému družstvu blahopřejeme.