4. června 2026 se tři badatelé z naší třídy (Adam, Zdeněk a Matyáš) zúčastnili Veletrhu vědy v Praze. Tato tradiční akce opět nabídla jedinečnou příležitost poznávat vědu zábavnou, názornou a interaktivní formou.