Poslední dva školní dny před koncem roku 2023 se ve škole nesly v duchu Vánoc. Ve čtvrtek se první dvě hodiny konala vánoční přehazovaná, ve které naši třídu zastupovalo mnoho žáků a neumístili se vůbec špatně wink. Potom jsme v rámci vánočních dílen vyráběli „christmas crackers“. Jedná se o tradiční britský „trhací“ dárek. Možná jste ho i někteří našli pod stromečkemsmile.

V pátek se konala vánoční besídka. Nechyběla ochutnávka cukroví, popíjení čaje, také jsme se podívali na vánoční film a samozřejmě jsme si rozdali i dárky. Aby to ale děti neměly tak jednoduché musely něco předvést a dárek si zasloužit wink.

Na to jak jim šla přehazovaná a jak jsme si užili besídku se můžete podívat do galerie, kde najdete několik fotografií i 2 videa smile.