Dne 18. 6. 2026 proběhlo vyvrcholení školního roku – PřemFest 2026, na kterém se svými vystoupeními představili žáci celé školy. Ani naše třída nebyla výjimkou. Společnými silami jsme nacvičili taneční vystoupení s názvem Znovu 2016, které sklidilo velký úspěch.
Všem žákům bych chtěla poděkovat za jejich nasazení, zodpovědný přístup, skvělou spolupráci a bezproblémový průběh celé přípravy i samotného vystoupení. Byli jste úžasní a jsem na vás velmi pyšná! Děkuji! ❤️👏🎉
