Ve čtvrtek 18. června jsme se  zúčastnili školního festivalu Přemfest. Vystoupení se nám velmi povedlo, žáci byli skvělí a odměnou jim byl zasloužený potlesk diváků. 

Děkujeme všem za podporu a zde máme několik fotografií z této vydařené akce.