Naše první škola v přírodě
V květnu jsme se třídou vyrazili na naši první školu v přírodě. Český ráj byl pro naše potřeby skutečným rájem. Počasí nám víc než přálo a Prachovské skály nám v teplém počasí nabízely skvělé útočiště. Vyzkoušeli jsme si, že spolu dokážeme být 24/7 a přesto zůstat kamarády. Zažili jsme spoustu skvělých chvil, prohloubili nebo dokonce našli nová přátelství. A za to to stálo!
