V pondělí 22. června 2026 jsme se vydali na výbornou zmrzlinu do cukrárny Bellagio, kde jsme si všichni moc pochutnali. Poté jsme zamířili na hřiště, kde jsme se pořádně vyřádili a užili si společné chvíle plné smíchu a zábavy.
Když jsme se vrátili do školy, čekalo na nás milé překvapení – dostali jsme nanuk jako odměnu za náš skvělý výkon na Přemfestu. To nám udělalo velkou radost a krásně nám to zpříjemnilo den.
Následující den jsme se vydali do školy pro vysvědčení a poté už jsme se rozběhli vstříc prázdninám, novým zážitkům a objevování nových míst.
Moc děkujeme našim rodičům, že při nás celý školní rok stáli, pomáhali nám a povzbuzovali nás.
Přejeme všem krásné, slunečné a pohodové prázdniny.
