Dnešek jsme si velice užili a počasí nám přálo. Ráno jsme vyrazili od školy a hned u kapličky měly děti hlad.🤣 Dostatečně se posilnily a krásnou stezku do Zeměch zvládly skvěle. V Jimlíně jsme se zašli podívat na koníky, mulu, ovečky, kozu i býčky. Do Opočna už to bylo jen kousek, a tam byl pro nás již připravený oheň na buřty a malinovka.

Po zaslouženém odpočinku už nás čekala jen cesta vlakem zpět do Loun. Řádění na hřišti jasně ukázalo, že příště zvládnou děti i cestu zpět pěšky.