Školní rok je u konce. Ve 2. A jsme zažili spoustu učení, zábavy, nových objevů i společných zážitků. Teď už nás čekají zasloužené prázdniny plné odpočinku, her a dobrodružství. Přeji všem krásné léto a těším se na shledanou v novém školním roce! 🌸🏖️