V dubnu jsme se s třídou zúčastnili Dne recyklace, který pro děti připravila MŠ Kpt. Nálepky. Čekala nás zábavná stanoviště, úkoly a mnoho zajímavostí o třídění odpadu a ochraně přírody. Odnesli jsme si nové poznatky i radost z toho, že můžeme pomáhat naší planetě. 🌍♻️