Návštěva v ZUŠ

Během projektového dne v ZUŠ žáci  viděli a slyšeli různá hudební vystoupení, například hru na flétnu,  pozoun, klavír, bubny a další hudební nástroje.  Po představení  byla pro nás připravena taneční škola, kde si děti vyzkoušely pochodovat a vystupovat jako mažoretky. Dále jsme navštívili učebnu výtvarných umění a děti si vyrobily vlastní odznáček. Vše bylo ukončeno nádhernou a okouzlující prohlídkou s projekcí a představením „Malého prince“.                                                                                                                                                                                                                                  Krásné a příjemné bylo zjištění, že mnoho žáků z naší školy ZUŠ navštěvuje, hraje na hudební nástroje, tančí nebo rozvíjí své výtvarné nadání.